Република България ● Община Смядово

Езици

Списък на участниците в Трети общински пролетен събор - 7 май 2017 г.

четвъртък, 04.05.2017 г.
Категория: 

Последна актуализация: 04.05.2017 г. 14:00 ч.

 

Списък на участниците в третия пролетен събор на народното творчество „Да запеем заедно Смядово 2017”

( поредност на изпълненията)

 

1.Гайдарски оркестър при ОУ „Антон Страшимиров“, гр. Варна

2.Солово изпълнение – Аделина Йорданова

3.Хор за обработен фолклор при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово

4.ДВГ „Маргаритка“ - Смядово – дует

5.Квинтет „Веселие” при НЧ „Земеделец-1900” с. Велино

6.Фолклорна група „Извор“ при НЧ „Просвета-1928Г” с. Троица

7.Мъжка певческа група при ПК Добруджанки гр. Добрич

8.Женска  певческа група при ПК Добруджанки гр. Добрич

9.Танцов състав при ПК Добруджанки гр. Добрич

10.Детска група за изворен фолклор „Бабиното внуче”  при НЧ ”Братство-1860” гр. Смядово

11.Детски танцов състав гр. Смядово

12.ФГ при Пенсионерски клуб „Надежда” с. Ивански

13.Танцова формация „Росна Китка” при НЧ ”Просвета-1925” с. Илия Блъсково

14.Мерлин Мартинова при  НЧ „Просвета-1925” с. Илия Блъсково

15.Група за автентичен фолклор „Извор” при  НЧ „Просвета-1925” с. Илия Блъсково

16. Нерман Мартинова при  НЧ „Просвета-1925” с. Илия Блъсково

17.Гинка Дафева при  НЧ „Просвета-1925” с. Илия Блъсково

18.Женска Фолклорна група „Славей” при НЧ „Съединение-1905” с. Кочово

19.Стефка Николаева Карова при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово

20.Фолклорна група „Мечта”при Пенсионерски клуб „Мечта” гр. Нови Пазар

21.Мъжка Фолклорна група  при  Ансамбъл „Аляно Мушкато” гр. Смядово  

22.Юношески танцов състав „Адагар“ при НЧ „Просвета-1928Г” с. Троица

23.Фолклорна група при НЧ „Иван Богоров-2012” с. Богорово

24.Стоянка Велева при Пенсионерски клуб с. Веселиново

25.Вокална формация за обработен фолклор при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово

26.Фолклорна група при Пенсионерски клуб с. Веселиново

27.Фолклорна група при НЧ „Просвета-1928” с. Риш

28.Христиана Емилова Христова  при НЧ „Просвета-1928Г” с. Троица

29.Фолклорна група „Шарена Китка” при НЧ „Земеделец-1900” с. Велино

30.Вокална група „Юнаците” при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово

31.Женска фолклорна група при  ансамбъл „Аляно Мушкато” гр. Смядово

32.Стефка Георгиева при Пенсионерски клуб „Надежда” с. Ивански

33.Детски танцов състав „Шарено цветче“ при НЧ „Просвета-1928Г” с. Троица

34.Група за автентичен фолклор „Веселите баби” при НЧ „Пробуда-27.ХІІ.1927” с. Вехтово

35.Ангел Кирилов при Пенсионерски клуб с. Кочово

36.Алексадър Михаилович Николайчук – Саксофон

37.Юношески танцов състав „Младост” при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово

38.Фолклорна група при НЧ „Развитие-1908” с. Кълново

39. Елена Колева при НЧ „Стилиян Чилингиров-1963” гр. Шумен

40.Дует „Велинчанка” при НЧ „Земеделец-1900” с. Велино

41.ФГ „Детелина” към пенсионерски клуб с. Хан Крум

42.Фолклорна група при НЧ „Васил Левски-1902” с. Янково

43.Фолклорна група „Мавруда” при Пенсионерски клуб № 7 гр. Шумен

44.Женска фолклорна група „Ханкрумски славей” при НЧ ”Съзнание-1928” с. Хан Крум

45.Тодор Николов Андонов при ШУ „Еп. Константин Преславски“

46.Фолклорна група „Росна китка“ при НЧ „Съзнание-1927” с. Веселиново

47.Фолклорна група при Пенсионерски клуб № 9 гр. Шумен

48.Мария Върбанова при НЧ „Стилиян Чилингиров-1963” гр. Шумен

49.Фолклорна група „Китка” при Пенсионерски клуб с. Кочово

50.Фолклорна група „Веселина”при НЧ „Стилиян Чилингиров-1963” гр. Шумен

51.Танцов състав „Младост” при фолклорен ансамбъл „Бяла Неда” при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово