Република България ● Община Смядово

Езици

Програма за провеждане на ІV- ти ОБЩИНСКИ ПРОЛЕТЕН СЪБОР НА НАРОДНОТО ТВОРЧЕСТВО «ДА ЗАПЕЕМ ЗАЕДНО» - СМЯДОВО 2018 г., посветен на Българското председателство на Съвета на Европейския съюз под надслов: „Смядово в Европа – традиции и култура“

сряда, 02.05.2018 г.
Категория: 

 

Откриване на събора в 10.00 часа

Поредност на участниците

                        НАЧАЛО:

  1. Мартин Ганчов при СУ „Сава Доброплодни” гр. Шумен – индивидуално гайда
  2. Галин  Ганчов  при СУ”Сава Доброплодни” гр. Шумен – индивидуално
  3. Приветствие на Кмета на община Смядово
  4. Представяне на гостите от Македония  от АФ „Плетенка“, гр. Битоля 
  5. Танцов състав  „Младост“ при Фолклорен ансамбъл „Бяла Неда“ към Народно читалище „Братство 1860“-Смядово
  6. Певческа група „Копнеж“ при ЦСРИ– Смядово, с ръководител Тодор Андонов
  7. АФ „Плетенка“, гр. Битоля
  8. Индивидуално изпълнение Аделина Георгиева при ДГ „Изворче” гр. Шумен
  9. Група „Момина сълза” при ДГ „Маргаритка” гр. Смядово
  10. АФ „Плетенка“, гр. Битоля
  11. Представяне на гостите от Македония Крива Паланка КУД „Осми октомври“ 
  12. ДВГ „Маргаритка” към НЧ „Братство-1860” гр. Смядово
  13. Формация Фолк магия при  Студио „Мегамикс” гр. Смядово 
  14. Фолклорна певческа група " Феникс" при НЧ " Пробуда 1932", с. Върбак, общ.Хитрино
  15. Пенсионерски клуб „Ален Мак” гр. Попово
  16. Калоян Янков ОУ”Антон Страшимиров” гр. Варна – гайда индивидуално
  17. Женска фолклорна група при НЧ „Зора-1908”, с. Златар 
  18. Индивидуално изпълнение от Иванка Атанасова при НЧ „Зора-1908”, с. Златар 
  19. Невена Станева ОУ”Антон Страшимиров” гр. Варна – гъдулка индивидуално
  20. ВГ „Маниста” при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово
  21. Индивидуална изпълнение на Никол Ивайлова при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово
  22. ВГ „Юнаците” при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово
  23. Детска група „Бабиното внуче”  при НЧ „Братство-1860” гр. Смядово 
  24. Хор за Обработен Фолклор при ФА „Бяла Неда” към НЧ „Братство-1860” гр. Смядово
  25. Андрея Анатолиева  към НЧ „Братство-1860” гр. Смядово
  26. Фолклорна Група  „От Извора” при Пенсионерски  клуб №9  гр. Шумен 
  27. Индивидуално изпълнение от Кирка Стойнева при ПК № 9  гр. Шумен
  28. ФГ „На Мегдана” при ПК клуб №7 гр. Шумен 
  29. ФГ „Веселина” при НЧ „Стилян Чилингиров-1963” гр. Шумен
  30. Индивидуално изпълнение от Доника Димитрова при НЧ „Стилян Чилингиров-1963” гр. Шумен
  31. ГИФ „Росна китка”  при НЧ „Съзнание-1927” с. Веселиново
  32. Индивидуално изпълнение от Славка Денева при НЧ „Съзнание-1927” с. Веселиново
  33. НЧ „Просвета-1908” с. Мадара - ФГ Пеещи Сърца
  34. НЧ „Просвета-1908” с. Мадара -  Клуб за народни хора 
  35. Дует Христиана Христова и Антон Донев при ШУ „Еп. Константин Преславски”
  36. Фолклорна група  „Извор” при НЧ „Просвета-1928Г” с. Троица   
  37. Индивидуално изпълнение на Христиана Христова  при НЧ „Просвета-1928” с. Троица
  38. Певческа Група за Аавтентичен Фолклор  при НЧ „Просвета-1928” с. Риш 
  39. Хумористична сценка посветена на българското председателство на съвета на ЕС – Австрийски турист нагости в с.Риш
  40. ПГ при НЧ „Развитие-1908” с. Кълново 
  41. Пенсионерски Клуб „Надежда” с. Ивански 
  42. Пенсионерско сдружение „Алено мушкато” гр. Смядово
  43. Фолклорна Група „Шарената китка” при НЧ „Земеделец” с. Велино
  44. Квинтет „Веселие” при НЧ „Земеделец” с. Велино
  45. Пенсионерски клуб „Мечта” гр. Нови Пазар
  46. Група за автентичен фолклор при Пенсионерски клуб „Китка” с. Кочово
  47. Група за автентичен фолклор при Пенсионерски клуб „Здравец” гр. Нови Пазар
  48. Индивидуално изпълнение на Добра Минкова при Пенсионерски клуб „Здравец” гр. Нови Пазар 
  49. Пенсионерски клуб „Веселие” с. Веселиново 
  50. Индивидуално изпълнение Михаела Валентинова Веселинска при ШУ”Еп. К. Преславски” 
  51. Фолклорна група към Пенсионерски клуб – Върбица